KONST / Litografier / Färglitografi 14855223
nr 1485 5223
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Signerad, numrerad 331/390, daterad 87. Färglitografi, bildmått: 28x20 cm, yttermått inklusive ram: 50x38 cm
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 augusti 2022
kl 20:30:37
29/8 17:18:54
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg